Karamollaoğlu’ndan Kilis’te 9 Yaşındaki Kız Çocuğunun Öldürülmesine Tepki: “Bu Kötülüğün, Bu Vahşetin, Bu Caniliğin Hesabı En Ağır Şekilde Sorulmalı;…

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kilis’te 9 yaşındaki Gina Mercimek’in öldürülmesine  “Kızımızın adice istismar edilip, vahşice katledilmesi karşısında kelimeler boğazımızda düğümleniyor, artık ne diyeceğimizi bilemiyoruz! Bu kötülüğün, bu vahşetin, bu caniliğin hesabı en ağır şekilde sorulmalı; mazlumun ahı yerde kalmamalıdır” tepkisini gösterdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kilis’te 9 yaşında Gina Mercimek’in öldürülmesine Twitter hesabından tepki gösterdi. Karamollaoğlu, şu mesajı yayınladı:

“Kilis’te, daha 9 yaşındaki Gina kızımızın adice istismar edilip, vahşice katledilmesi karşısında kelimeler boğazımızda düğümleniyor, artık ne diyeceğimizi bilemiyoruz! Bu kötülüğün, bu vahşetin, bu caniliğin hesabı en ağır şekilde sorulmalı; mazlumun ahı yerde kalmamalıdır”

Kilis’te 4 Nisan günü 9 yaşındaki Gina Mercimek, evinin bulunduğu sokakta bulunan H.B’ye ait olan evinin avlusundaki su kuyusunda ölü olarak bulundu. Gözaltına alınan H.B ve A.A  adliyeye sevk edilerek “kasten öldürme” suçlamasıyla tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir