Samsung Galaxy M15 5G, sonunda global pazara çıkıyor

Samsung’un Galaxy M15 5G modeli, FCC dahil olmak üzere çeşitli sertifikasyon sitelerinde görünmeye başlamasıyla yakında tanıtılacağının sinyallerini veriyor. SM-M156B model numarası ile tanımlanan bu yeni cihaz, hem 4G hem de 5G bağlantı yetenekleriyle Samsung’un M serisi ürün yelpazesini güçlendirmeye hazırlanıyor.

FCC sertifikasyon bilgilerine göre Galaxy M15 5G, 5G bandı n66 desteğinin yanı sıra çift bantlı Wi-Fi (5GHz ve 2.4GHz) ve Bluetooth işlevselliğini destekleyecek. Ayrıca cihaz, EB-BM156ABY model bataryası ile listelenmiş olup, 25W hızlı şarj özelliği ve tahmini olarak 5,880mAh civarında büyük bir batarya kapasitesine sahip olacak, bu da uzun süreli kullanım için 6,000mAh olarak yuvarlanabilir.

Samsung Galaxy M15 5G, sonunda global pazara çıkıyor

Sızan bilgilere göre Galaxy M15 5G, kullanıcılara kutudan çıkar çıkmaz en güncel işletim sistemini sunacak şekilde Android 14 ile çalışacak. Cihaz, 6.5 inç Super AMOLED ekranı, FHD+ çözünürlüğü ve 90Hz yenileme hızı ile Galaxy A15 ile benzerlikler taşıyabilir. MediaTek Dimensity 6100+ SoC tarafından desteklenen bu model, sorunsuz bir performans ve geniş depolama alanı için 8GB’a kadar RAM ve 256GB dahili depolama sunabilir.

M15 5G’nin kamerasından beklentiler yüksek, 50MP ana sensörü 5MP ultra geniş lens ve 2MP makro lens ile tamamlayacak bir kurulum tahmin ediliyor.

Daha önce, akıllı telefon birçok bölgesel sertifikasyondan geçti. Bu, Hindistan Standartları Bürosu, SafetyKorea, Dekra (Avrupa) ve daha fazlasını içeriyor. Bu durum, markanın Galaxy M15 5G’yi çok yakında küresel olarak piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir