Yasemin Şefkatli’den takipçisine cevap! ‘İnsanların aklına böyle şeyler düşürmeyin’

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya gelmişti.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını almıştı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir olmuştu.

“ANNELİK SANA ÇOK YAKIŞTI”

Doğumun ardından hızlı bir şekilde kilo veren ve eski formuna kavuşan Yasemin Şefkatli, 638 bin takipçisi bulunan Instagrm sayfasından yeni pozlarını paylaştı.

Peş peşe paylaştığı karelere “Anne hayatı” mesajını yazan Şefkatli’ye, kısa sürede 19 binden beğeni geldi. Takipçileri, ünlü isme “Kim der daha dün doğurdu diye”, “Annelik sana çok yakıştı” ve “Çok güzelsin” şeklinde mesajlar yağdırdı.

“BU NEYİN YARIŞI?”

Bir takipçisi ise Şefkatli’nin bu fotoğrafları güzel yorumlar almak için kasıtlı olarak paylaştığını söyleyerek; “Sırf ‘aaa sen doğurmadın mı’ yorumlarını okumak için paylaşmış. Ey büyük Rabbim, bu neyin yarışı?” diye yazdı.

Bu mesaja kayıtsız kalamayan sosyetik güzel, takipçisine şöyle cevap verdi:

Ayel’in sağlık durumu için hamilelikte çok sıkı bir diyet yaptırdı doktorum. Sıvıları dengelemek için. Burda bir şeyin yarışı yok, herkesin süreci kendine. Lütfen asıl siz insanların aklına böyle şeyler düşürmeyin. Sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir